NBA

All-Star'ı 'Kobe' kazandı

NBA All Star'da Kobe'li Batı Karması Doğu'yu 196-173 yendi. Sayı rekorunun kırıldığı maçta Kobe Bryant son kez bir All Star maçına çıktı. Yıldız oyuncu ayakta alkışlandı.

Konular: Spor, Basketbol
Kobe Bryant All Star oylamasında da en çok oyu alan isimdi. [Reuters]

All-Star'ın 'En Değerli Oyuncu' ödülü üst üste ikinci kez Russell Westbrook'un oldu. Westbrook, Bob Petit'in 1958-59 yıllarındaki ödüllerinin ardından bunu başaran ilk oyuncu oldu. Westbrook, 31 sayı kaydetti. 8 asist, 5 ribaunt ve 5 top çalmayla oynadı.

Basketbolu bu sezon bırakacak olan Kobe Bryant ise son kez bir All Star maçına çıktı. 10 sayı kaydetti. Maçın bitimine 1 dakika kala yıldız basketbolcu için herkes ayağa kalktı ve tezahüratlarla onu uğurladı. Kobe Bryant kariyerinde tam 18 All Star gördü.

Batı'da Stephen Curry 26, Anthony Davis 24, Kevin Durant 23, James Harden 23 sayıyla oynadı.

Doğu'da ise Paul George tam 41 sayı kaydetti ama galibiyete yetmedi. LeBron James 13 sayıda kaldı. Wade 8, Carmelo Anthony de 13 sayıyla oynadı.

Kaynak: Al Jazeera

Yorumlar

Bu sitede yer alan içerikler sadece genel bilgilendirme amacı ile sunulmuştur. Yorumlarınızı kendi özgür iradeniz ile yayınlanmakta olup; bununla ilgili her türlü dolaylı ve doğrudan sorumluluğu tek başınıza üstlenmektesiniz. Böylelikle, Topluluk Kuralları ve Kullanım Koşulları'na uygun olarak, yorumlarınızı kullanmak, yeniden kullanmak, silmek veya yayınlamak üzere tarafımıza geri alınamaz, herhangi bir kısıtlamaya tabi olmayan (format, platform, süre sınırlaması da dahil, ancak bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla) ve dünya genelinde geçerli olan ücretsiz bir lisans hakkı vermektesiniz.
;