Transfer

'Eto'o kısmetse olur'

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman "Eto'o ilgilenmedik dersek yalan olur. Antalyaspor'un da bizim de işimize gelirse transfer gerçekleşir" dedi.

Konular: Spor, Futbol, Beşiktaş
Eto'o Antalyaspor'dan önce Sampdoria'da forma giydi. [AA]

Orman “Eto’o ile ilgilenmiyoruz dersek yalan söylemiş oluruz. İlgilendik. Ama Eto’o ile ilgilenmemiz onların rızasıyla olabilecek bir şey. Onların istemediğe işe girmeyiz. Ama gazetelerdeki Eto’o’yu aldı. Karşılığında Kerim Freiyı verdi gibi haberler bize yakışmaz. Bizim oyuncularım bir mal değildir. Onlar insan. Onlara duygusuz bir bardak gibi davranamayız. Bunlar gerçeği içermiyor. Takım kadromuz geniş. Başka kulüplere gidip oynamasını istediğimiz oyuncular var. Bazı oyuncular kiralık gidebilir. Ama takas unsuru olarak bakmam bu işlere. Eto’o kısmetse olur. Üç santraforumuz var. Aboubakar önemli işler yaptı. Onunla fikrim pozitif. Cenk zaten gol kralı. Antalyaspor’un işine gelirse bizim de işimize gelirse olabilir.” dedi.

Beşiktaş Başkanı, "Mario Gomez defteri kapandı mı?" sorusu üzerine de “Mario, Ricardo gibi onu da çok seviyordu. 1 sene kaldı ama sembol oldu. Biz de çok sevdik. Fakat ailesinin terör korkusundan dolayı buradan gitti. Sezon sonu geldiğinde bakarız, konuşuruz” yorumunu yaptı.

Siyah beyazlılar şu ana kadar Deportivo'dan Ryan Babel ve Rijeka'dan stoper Mitrovic'i renklerine bağladı. 

Kaynak: Lig TV

Yorumlar

Bu sitede yer alan içerikler sadece genel bilgilendirme amacı ile sunulmuştur. Yorumlarınızı kendi özgür iradeniz ile yayınlanmakta olup; bununla ilgili her türlü dolaylı ve doğrudan sorumluluğu tek başınıza üstlenmektesiniz. Böylelikle, Topluluk Kuralları ve Kullanım Koşulları'na uygun olarak, yorumlarınızı kullanmak, yeniden kullanmak, silmek veya yayınlamak üzere tarafımıza geri alınamaz, herhangi bir kısıtlamaya tabi olmayan (format, platform, süre sınırlaması da dahil, ancak bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla) ve dünya genelinde geçerli olan ücretsiz bir lisans hakkı vermektesiniz.
;