Avrupa

Kedi canlı yayını kesti

Riga Belediye Başkanı Ušakovs canlı yayında konuşurken, bir kedi masaya çıkıp fincanından kahve içti.

Konular: Avrupa

Letonya'nın başkenti Riga'nın belediye başkanı Nils Ušakovs, canlı yayında soruları yanıtlarken, ofisteki kedi bir anda kadraja girdi.

Masanın üzerine çıkıp fincanına yaklaşan kediyi gören Ušakovs, şaşkınlıkla kediyi izlemeye başladı. Bir süre fincanı koklayıp sonra içinden kahve içen kedi, daha sonra masadan aşağı atladı.

Belediye başkanı, kaldığı yerden röportaja devam etti. Ušakovs'un ekibi, görüntüleri YouTube hesabından 'Kedi soruları yanıtlamaya yardım etti' başlığıyla paylaştı.

Kaynak: Storyful

Yorumlar

Bu sitede yer alan içerikler sadece genel bilgilendirme amacı ile sunulmuştur. Yorumlarınızı kendi özgür iradeniz ile yayınlanmakta olup; bununla ilgili her türlü dolaylı ve doğrudan sorumluluğu tek başınıza üstlenmektesiniz. Böylelikle, Topluluk Kuralları ve Kullanım Koşulları'na uygun olarak, yorumlarınızı kullanmak, yeniden kullanmak, silmek veya yayınlamak üzere tarafımıza geri alınamaz, herhangi bir kısıtlamaya tabi olmayan (format, platform, süre sınırlaması da dahil, ancak bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla) ve dünya genelinde geçerli olan ücretsiz bir lisans hakkı vermektesiniz.
;