UEFA Avrupa Ligi

'Rövanş seyircisiz oynanmalı'

Lyon'un kulüp başkanı Jean-Michel Aulas, İstanbul'daki rövanş karşılaşmasının seyircisiz oynanması gerektiğini söyledi.

Konular: Spor, Futbol, Beşiktaş
Maçı Lyon 2-1 kazandı. [AA]

Maçın ardından W9 kanalına konuşan Aulas, "Hakkaniyetli tek çözüm, rövanş karşılaşmasının seyircisiz oynanması." dedi.

UEFA'nin rövanş karşılaşması için tüm tedbirleri alması gerektiğini kaydeden Aulas, "Ben UEFA'nın sorumluluğunu üstlenerek gerekli önlemleri alacağını umut ediyorum. Seyircisiz veya başka sahada maç oynanabilir. Ancak Beşiktaş'ın sahasına gitmenin oldukça zor olacağını düşünüyorum. Bu akşam her iki tarafta da yaşanan aşırılıkları görünce hepimiz çok korktuk." diye konuştu.

Aulas, saha içinde ve dışındaki gerginliklerle ilgili olarak, "30 yıldır hiç böyle bir şey yaşamadım." ifadelerini kullandı.

Kaynak: AA
 

Yorumlar

Bu sitede yer alan içerikler sadece genel bilgilendirme amacı ile sunulmuştur. Yorumlarınızı kendi özgür iradeniz ile yayınlanmakta olup; bununla ilgili her türlü dolaylı ve doğrudan sorumluluğu tek başınıza üstlenmektesiniz. Böylelikle, Topluluk Kuralları ve Kullanım Koşulları'na uygun olarak, yorumlarınızı kullanmak, yeniden kullanmak, silmek veya yayınlamak üzere tarafımıza geri alınamaz, herhangi bir kısıtlamaya tabi olmayan (format, platform, süre sınırlaması da dahil, ancak bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla) ve dünya genelinde geçerli olan ücretsiz bir lisans hakkı vermektesiniz.
;