Galatasaray

‘Tudor’un gelişinde sosyal medyanın etkisinde kalındı’

Galatasaray’ın istifa eden yöneticisi Levent Nazifoğlu, teknik direktör Tudor’un gelişinde sosyal medyasının etkisinde kalındığını söylerken futbolcuların da 4 ay maaş almadığını iddia etti.

Nazifoğlu, Tudor tercihi hakkında “Riekerink benim gibi ömrünü tamamlamıştı. Seyirci de farkındaydı. Onu tutmanın bir anlamı yoktu. Sosyal medyasının etkisi altında kalınmaz mı Tudor tercihinde. Tudor’un menajeri bizi arayıp Tudor’un 150 bin euro’ya serbest kalacağı bilgisini verdi bize. Bizim yönetici bunu ortaya atınca hepimiz Tudor için onay verdik” dedi.

"İnsanların dediği gibi bir para yok Galatasaray'da. Futbolcuların 4 aydır maaşı ödenmemiş. 80 milyon TL kalmış ve yetmiyor. Galatasaray'ın Avrupa'ya gidememesi gibi bir durum kesinlikle yok." diyen Nazifoğlu, Selçuk İnan ile Sabri Sarıoğlu’nun konuşmadığını, Sneijder’in de mutlu olmadığını söyledi.

Kaynak:  Haberturk

Yorumlar

Bu sitede yer alan içerikler sadece genel bilgilendirme amacı ile sunulmuştur. Yorumlarınızı kendi özgür iradeniz ile yayınlanmakta olup; bununla ilgili her türlü dolaylı ve doğrudan sorumluluğu tek başınıza üstlenmektesiniz. Böylelikle, Topluluk Kuralları ve Kullanım Koşulları'na uygun olarak, yorumlarınızı kullanmak, yeniden kullanmak, silmek veya yayınlamak üzere tarafımıza geri alınamaz, herhangi bir kısıtlamaya tabi olmayan (format, platform, süre sınırlaması da dahil, ancak bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla) ve dünya genelinde geçerli olan ücretsiz bir lisans hakkı vermektesiniz.
;